Fitness Gym Club Shogun

Jesteśmy z Wami od  2003 roku, po 8 latach działalności, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom zdecydowaliśmy reaktywować cały klub i tak w 2011 roku stworzyliśmy całkowicie od podstaw najnowocześniejszy klub fitness w regionie. Zwiększyła się także powierzchnia klubu szczególnie cześć w której znajduje się siłownia. Cały klub ma obecnie powierzchnię 600m² , jest klimatyzowany i wentylowany z podgrzewanymi podłogami. Wyposażony został w całkowicie nowy sprzęt siłowy firmy Sewim oraz sprzęt cardio firmy Lifefitness. Wyśmienita lokalizacja,  łatwy dojazd oraz znalezienie miejsca parkingowego nie sprawią Wam żadnych problemów.

Oferujemy Wam:

• największą w regionie salę do treningu siłowego
  • salę do zajęć fitness oraz zajęć indoor cycling
  • gabinet masażu
  • saunę fińską
  • barek z napojami i koktajlami
  • sklep z suplementami diety
  • profesjonalną, wykwalifikowaną obsługę
  • doradztwo z zakresu treningu, diety i suplementacji
  • treningi personalne
  • niepowtarzalny klimat

Pierwszy krok do wymarzonej sylwetki już uczyniłeś odwiedzając naszą stronę, teraz wystarczy abyś przyszedł do nas i dołączył do grona ludzi aktywnych wyznających zdrowy styl życia.