SIŁOWNIA

Siłownia  to nasz czarny koń, stworzyliśmy miejsce gdzie każdy od laika po profesjonalistę przygotowującego się do zawodów znajdzie odpowiedni sprzęt dopasowany do swoich potrzeb. Ponad 60 stanowisk !!! ławek, maszyn ze stosem oraz maszyn na wolne ciężary idealnie dopasowane do biomechaniki ruchu mięśni oraz minimalizujące obciążenia stawów, dodatkowo hantle od 2kg do 50kg oraz tona !!! obciążeń  sprawia że nie będziesz czekał na swoją kolej aż inni skończą ćwiczyć lub, że zabraknie Ci ciężaru, nigdy nie będziesz zawiedziony, a każdy twój trening dostarczy Ci 100% satysfakcji.

CARDIO

W dzisiejszych czasach każdy powinien wiedzieć jak ważne są ćwiczenia aerobowe - cardio, bez względu czy budujesz masę mięśniową czy walczysz z tkanką tłuszczową lub po prostu chcesz podnieś wydolność sercowo-naczyniową organizmu musisz wykonywać ćwiczenia aerobowe.
Wiedząc o tym stworzyliśmy najnowocześniejszą strefę cardio na którą składa się szereg maszyn do treningu aerobowego czołowej, światowej firmy Life fitness tj. bieżnie, rowerki, crosstrainery, steppery.  W miarę zapotrzebowania będziemy systematycznie zwiększać park maszyn o coraz to nowsze urządzenia  dla tej strefy słuchając Waszych sugestii.